Idealne miejsce na wesele!

Elegancki budynek Rezydencji Victoria to miejsce wyjątkowe, do którego zawsze warto wracać, a zadbany ogród i ciekawa architektura stwarzają idealne warunki do zorganizowania wesela w plenerze. Nie znajdziecie Państwo bardziej atrakcyjnej, dużej sali weselnej na wynajem w tak ciekawym i malowniczym plenerze, ani w okolicach Gdańska lub Trójmiasta, ani też na całych Kaszubach.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu i kompleksowej obsłudze imprez. Organizujemy wesela na 50–250 osób. W menu naszego domu weselnego oferujemy Państwu dania z bogatej i różnorodnej kuchni kaszubskiej, potrawy wegetariańskie, dietetyczne, przygotowywane na parze oraz regionalne. Nasze dania są przyrządzane w najbardziej oryginalny sposób z utrzymaniem najwyższej jakości i staranności tak, aby zachwycić nawet najbardziej wyszukane podniebienia smakoszy.

Kolejnym, ważnym atutem Rezydencji Victoria, oprócz jej położenia jest to, że posiada naprawdę dużą salę weselną, dzięki czemu nie musicie się Państwo martwić o to, jak zmieścić w jednym miejscu wszystkich zaproszonych gości i zapewnić wszystkim miejsce do zabawy.

Poszukujecie Państwo dużej i położonej w malowniczym plenerze sali weselnej na wynajem na Kaszubach lub w okolicach Gdańska i Trójmiasta? Znamy odpowiedź na Państwa troski – dom weselny w Rezydencji Victoria! Zapraszamy! Czekamy na wszystkich nowożeńców oraz ich weselnych gości.